Ana içeriğe geç

Mobil Yaka Kılavuz'a Hoşgeldiniz.

Mobil Yaka Nedir?

Mobil Yaka çalışanlarla şirketi yakınlaştıran ve her zaman her yerde etkileşim içinde olmalarını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Mobil Yaka'nın web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamayı iOS için AppStore ve Android için Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

Mobil Yaka Kılavuz Nedir?

qrLink Mobil Yaka Kılavuz ile Mobil Yaka yönetim panelindeki özellikler için yardım sayfalarına ulaşabilirsiniz. Yan taraftaki QR kodunu mobil cihazınızdan taratarak kılavuzu mobil cihazlarınızda da görüntüleyebilirsiniz.

Sol tarafta bulunan liste, web portaldaki menü yapısı ile aynıdır. Yardım almak istediğiniz sayfanın ismine tıklayabilirsiniz.

Sağ üst tarafta bulunan arama motoru ile tüm sitede arama yapabilirsiniz.

image-20220107160540620

Her yardım sayfasının en altında Uygulama İçi Görünümü (Mockup) bulunmaktadır. Bu interaktif resimler sayesinde ilgili modülün ekranlarını gezebilirsiniz.

Not

Web tarayıcınızın güvenlik seviyesi "Yüksek" ise bu ekran görüntüleri açılmayabilir. Bu durumda tarayıcı güvenlik ayarlarınızı "normal" seviyeye çekebilir, ya da görüntüyü yeni sekmede açmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu görünümler tamamen mobil uygulamanın tasarımı hakkında bilgi verme amaçlı olup, mobil cihazınızdaki deneyimi birebir yansıtmamaktadır.

Back to top