Gizlilik Politikası

Mobil Yaka için Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, Data Market Bilgi Hizmetleri A.Ş.’nin sahibi olduğu Mobil Yaka’nın, Mobil Yaka mobil uygulamasının kullanıcılarından (“Kullanıcı”) topladığı bilgileri toplama, kullanma, muhafaza etme ve açıklama şeklini düzenler.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Mobil Yaka, kullanıcıların uygulama içinde bireysel hesaplar oluşturmasını gerektirmez. Bunun yerine, kullanıcının şirketi tarafından web sitemiz aracılığıyla bir kurumsal hesap oluşturulur. Bu nedenle Mobil Yaka, kişisel kimlik bilgilerini doğrudan uygulama içindeki kullanıcılardan toplamaz.

Arka Plan Konumu için İzin

Mobil Yaka, yalnızca uygulama içindeki “Ben Buradayım” modülü için kullanıcının arka plan konumuna erişim izni ister. Bu izin, uygulama kullanımda değilken, yalnızca “Ben Buradayım” modülünde kullanıcının mevcut konumunu görüntülemek amacıyla uygulamanın konum bilgilerini toplamasına olanak tanır. Kullanıcılar bu izni verme veya reddetme seçeneğine sahiptir ve bu izni cihaz ayarları aracılığıyla istedikleri zaman iptal edebilirler.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz

Uygulama aracılığıyla toplanan konum bilgilerine yetkisiz erişime, bunların değiştirilmesine, ifşa edilmesine veya imha edilmesine karşı koruma sağlamak için uygun veri toplama, depolama ve işleme uygulamalarını ve güvenlik önlemlerini benimsiyoruz.

Konum araçlarının izinlerinin ve işlevlerin etkinleştirilmesine bağlı olarak, bulunduğunuz lokasyon bilgisini içeren kişisel bilgilerinize; çalışanı olduğunuz firma ve/veya bu firma tarafından yetkili olarak atanmış kişi/kişiler tarafından erişim sağlanabilir. Firmanız ve/veya atanan yetkili kişilerin bu verileri, kendileri tarafından tarafınıza iletilen işleme amacı doğrultusunda gerçekleştirilip gerçekleştirmediklerine ilişkin Mobil Yaka’ nın herhangi bir kontrolü ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Sizler Mobil Yaka kullanıcıları olarak, istediğiniz zaman değiştirilebilen “Konum İzni Ayarları” ile paylaşım izinlerini yönetebilme hakkına sahip bulunmaktasınız.

Konum bilgisi firmanıza ait uygulama ekranlarında görünse de konum bilgileriniz, toplu halde dahi olsa üçüncü taraflara satılmayacak veya tarafımızdan farklı bir Ticari amaçla kullanılmayacaktır.

Mobil Yaka Tarafından İşlenmesine İzin Verilen Kişiler Verileriniz

  • Anlık Kesin konum
  • Konuma ait koordinat

Mobil Yaka, Ben Buradayım uygulamasında verileri işleyen/ileten taraftadır. Veriler tutulmaz, taahhüt edilmeyen firma, kişi, kurum ya da sistemlerle paylaşılmaz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aracılığıyla veya bunlarla bağlantılı olarak kullanmayı seçtiğiniz belirli özellikleri ve hizmetleri sağlayan üçüncü taraf ortaklara iletmez durumda olacaktır. Ayrıca Mobil Yaka çalışanları dahi bu verilere ulaşamaz.

Verilerin kayıtlı kurum ile paylaşılması, bu paylaşım sorumluluğunda oluşacak üye işyeri ve çalışan zararının, konumu talep eden sisteme bağlı kurumu ilgilendirmesi dahilindedir.

Konum bilgisi kuruma ait uygulama ekranlarında görünse de ürünlerinizle ilişkili konumlar, toplu halde dahi olsa üçüncü taraflara satılmayacak veya onlar tarafından paraya çevrilmeyecektir.

Paylaşılan veriler

  •       Anlık Kesin konum
  •       Konuma ait koordinat

Gizlilik Politikası Hakkında

Mobil Yaka, bu gizlilik politikasını dilediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler yapıldığında, güncellenen tarihi bu sayfanın altında revize edeceğiz. Kullanıcıların, bilgilerini nasıl koruduğumuz hakkında bilgi sahibi olmak için herhangi bir değişiklik için bu sayfayı sık sık kontrol etmeleri önerilir.

Mobil Yaka uygulamasını kullanarak bu politikayı kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen uygulamamızı kullanmayın. Bu politikada yapılan değişikliklerin yayınlanmasının ardından uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası veya Mobil Yaka uygulamasının uygulamaları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen destek@mobilyaka.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Bu belge en son 25.03.2024 tarihinde güncellenmiştir

Kurum İçi

İletişimin Kalbi

30 gün boyunca ücretsiz

Kurumsal Mobil Uygulama ve Intranet Portalı

Size Özel İndirimler İçin Bize Ulaşın

Mobil Yaka'da size özel bir demo ve fiyatlandırma bilgisi için bizimle iletişime geçin.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.