Hazır İçeriklerden Beğendiklerinizi Seçin

Vaktiniz Size Kalsın

Mobil Yaka’da düzenli olarak gelişen hazır içerikler sayesinde, kurum içi iletişimde işiniz daha kolay. İçerik havuzundan fikir edinebileceğiniz içeriklere göz atabilir, dilediğiniz değişiklikleri yapabilir ve hızlıca çalışanlarla paylaşabilirsiniz.

Avantajlar

Sürekli Gelişen ve Güncellenen İçerik Havuzu Mobil Yaka’nın içerik havuzuna düzenli olarak yenileri ekleniyor. İçerik havuzumuz sayesinde, hızlı ve etkili bir şekilde içerik oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Tek Tuşla İçerikleri Kullanma

Artık, içerik üretim sürecinizi daha kolay ve verimli hale getirmek için hazırladığımız önceden tasarlanmış içerikleri tek bir tuşla kullanabilirsiniz.

İçerikler Üzerinde Değişiklikler Yapabilme

Bu içerikleri, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde özelleştirebilir ve farklı şekillerde kullanılmak üzere hazır hale getirebilirsiniz.

Kuruma Özel Görseller Kullanabilme

Hazır bazı görselleri de kullanıcılarımıza sunuyoruz. Ancak, siz bu görselleri düzenleyebilir veya kendi görsellerinizi ekleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlar mı var? Cevaplarımızla buradayız.

Hazır içeriklere sahip olmak için ek ücret ödemem gerekir mi?
Hayır, ek ücret ödemeniz gerekmez. Tüm bu içerikler aboneliğinizle birlikte size sunulur.
Yeni içerikler geldiğini nereden görebilirim?
Yönetim panelinde hazır içerikler menüsünün altında geçmişe yönelik tüm içerikleri ve yeni içerikleri görebilir ve takip edebilirsiniz. Bildirim ekranında da yeni içerikler yüklendiğinde hatırlatma yapılır.
Kullandığım hazır içeriklerde önce değişiklik yapmak istiyorum. Direkt yayınlanmadığından nasıl emin olabilirim?
İçerikleri öncelikli olarak kendi panelinize taslak olarak aktarırsınız. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, kimlere göndermek istediğinizi seçip, yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılar sadece o zaman görebilir.

Mobil Yaka’nın kullanıma hazır içerikleri ile, içerik oluşturma sorunlarını çözün. Etkileşimi ve çalışan bağlılığını artırın.

Kurum İçi

İletişimin Kalbi

30 gün boyunca ücretsiz

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.