Islak imza gerektirmeyen

Mobil Onaylı Bordro Gönderin

Mobil Yaka ile Elektronik İmza Kanunu’na uygun olarak bordrolarınızı onaylatabilirsiniz.​

Daha fazlasını

Hukuki Karşılığı Olan Mobil Onaylı İmzalama

Mobil Yaka uygulaması ile çalışanlarınıza bordrolarını, izin, avans vb. formlarını, mevzuat/yönetmelik değişikliği, tebligat bildirileri, özlük bilgileri gibi insan kaynakları evraklarınızı ıslak imzaya gerek kalmadan elektronik olarak imzalatabilirsiniz.

Kağıt evrak imzalamaya son!

Webinarı Şimdi İzle

Asset-12.svg

Avantajlar

Çevrimiçi Arşiv

Dilediğiniz tarihteki bordrolara çevrimiçi olarak kolay ve hızlı bir şekilde ulaşın, güvenilir ve yıllarca güncel kalacak bir dijital belge arşivi oluşturun.

Vakit Kazanın

Çalışanlarınızla sırf bu iş için fiziksel olarak bir araya gelme ve belge imzalatma operasyonu ortadan kalkar, değerli vaktiniz size kalır.

Riski Yokedin

İmzalanacak evrakları farklı şehirlerdeki çalışanlarınıza posta ile göndermenize gerek kalmaz, çalınma, kaybolma riskleri ortadan kalkar.

İş Yükünüzü Hafifletin

Çalışanlarınız ihtiyaç duyduklarında uygulama üzerinden bordrolarına kolayca ulaşabilirler, İnsan Kaynakları departmanınızı meşgul etmezler.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlar mı var? Cevaplarımızla buradayız.

Onayları takip edebilir miyim?
Çalışanlarınızın bordro onaylarını ve itirazlarını takip edin. Mobil Yaka'da her çalışanın kendi yöneticisi izin, masraf, fazla mesai vb. taleplerini onaylayabilir.
Raporlama yapabilir miyim?
İmzalanan veya imzalanmayan tüm bordrolarınızı, formlarınızı, evraklarınızı istenilen tarih aralığında ve personel bazlı raporlayabilirsiniz.
İlgili kanun veya mevzuata uyumlu mu?
Mobil Yaka’nın Mobil Bordro hizmeti yürürlükteki ilgili kanun ve mevzuatlara uyumludur ve ıslak imza zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.
Çalışanlar itiraz edebilir mi?
Çalışanlar kendilerine gönderilen Bordro vb. belgelere itiraz etmek isterlerse “İtiraz Açıklaması” alanını doldurarak mobil onaylı imzalayabilirler ve bu itiraz açıklaması belge üzerine otomatik olarak kaydedilir.
Her çalışan için e-imza almamız gerekiyor mu?
Çalışanlarınız için e-imza veya e-mail adresi almanız gerekmiyor. Cep telefonlarına göndereceğimiz SMS OTP authentication ile belgeleri güvenli bir şekilde Mobil Yaka uygulamamız ile mobil onaylayabilirler.
Bordro uygulamaları ile entegrasyon gerekiyor mu?
Hayır, herhangi bir entegrasyon yapılmasına ihtiyaç bulunmamaktadır. Kurumlardaki İnsan Kaynakları bordro uygulamaları tüm çalışan bordrolarını tek bir pdf ya da Excel formatında çıktı olarak verebiliyor. TCKN bazında her çalışan için ayrı PDF dosyalarının üretilmesi ve çalışana kendi bordrosunun gönderilmesini Mobil Yaka otomatik olarak sağlıyor.

Mobil Yaka ile yasal ve geçerliliği olacak şekilde çalışanlarınıza bordrolarını dijital olarak imzalatabilirsiniz.

Kurum İçi

İletişimin Kalbi

30 gün boyunca ücretsiz

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.