Çalışanlar arasındaki

Etkileşimi Artırın

Çalışanların uzmanlık alanlarını ve hobilerini paylaşmasını sağlayarak kurum içi etkileşimi artırın.

Avantajlar

İşbirliğini teşvik edin, ortak ilgi alanlarına sahip çalışanları buluşturun Benzer ilgi alanlarına göre bir araya gelen çalışanlar, işbirliği ve inovasyon konusunda teşvik olurlar. Çalışan memnuniyetini artırarak kurum kültürünü güçlenmesine yardımcı olursunuz.

Bağlantı ve İletişimi Artırın

Uzmanlık alanı ve hobilere göre arama yapılabilir, kurumdaki farklı departmanlar arasında ve farklı ilgi alanlarına sahip çalışanlar arasında iletişimi artırır. Bu sayede çalışanlar birbirleriyle daha kolay etkileşim kurabilir, fikir alışverişinde bulunabilir ve yeni projeler için ortak ilgi alanlarına dayalı ekipler oluşturabilir.

Çalışan Memnuniyetini Yükseltin

Çalışanlar, kendi uzmanlık alanlarını ve hobilerini uygulamada paylaşarak kendilerini daha değerli ve özgün hissederler. Diğer çalışanlarla ortak noktalarını keşfetmeleri, çalışma ortamının daha sıcak ve dostane olmasını sağlar.

İşbirliğini ve Bilgi Paylaşımını Teşvik Edin

Çalışanların, farklı yetenekleri bir araya getirerek verimli işbirlikleri sağlamasına ve kurumdaki bilgi paylaşımının artmasını sağlar. Bu da projelerin daha hızlı ve daha etkili bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlar mı var? Cevaplarımızla buradayız.

Çalışanların uzmanlık alanı ve hobileri nasıl tanımlanır?
Çalışanlar, kendi uzmanlık alanı ve hobilerini profil sayfalarından ekleyebilirler. Ayrıca, yönetim panelinden de çalışanların bu bilgilerini düzenleyebilirsiniz.
İhtiyaç duyduğum uzmanlık alanına veya ilgi duyduğum hobiye sahip kişiyi nasıl bulabilirim?
Mobil uygulamadan uzmanlık alanı ve hobilere göre arama yapabilirsiniz. Örneğin “Futbol” olarak aradığınızda, bu hobiye sahip kişiler listelenecektir.

Mobil Yaka ile işbirliği ve paylaşımı teşvik edin, çalışanlar arası etkileşimi artırın.

Bu içeriği beğendiniz mi?
EvetHayır
Kurum İçi

İletişimin Kalbi

30 gün boyunca ücretsiz

Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam